Vyberte stránku

KDO JSEM?

Jsem grafička, specialistka na vizuální design. Pomohu vám se ukázat světu. Vaše grafika bude čitelná, zajímavá a odliší vás od konkurence.

Jmenuji se Barbora Vlasáková

Každý z nás má své poselství světu. A mým úkolem je vám pomáhat oslovit své publikum. Srozumitelně, přehledně a v co nejkrásnější formě.

Jsem grafička. Má role je jasná. Jsem váš „tlumočník“ . Umožním vám představit se tím nejlepším možným způsobem. Chci vám umožnit se ztotožnit se svou vizuální identitou, tak abyste se cítili v naprostém souladu se svou značkou a svou vizuální komunikací. Tím se zvýší váš prodejní potenciál, protože pro vás bude snadné prezentovat své produkty.

Své práci se věnuji od roku 1996 a nasbírala jsem za ty roky dostatek zkušeností a dovedností, abych byla schopná si poradit téměř s jakýmkoliv zadáním. Pracovala jsem s drobnými živnostníky i velkými hráči. Realizovala jsem projekty pro web, tisk i interaktivní prezentace. Baví mě zkoušet a vymýšlet nové cesty, jak nejlépe prezentovat daný projekt.

Spokojených klientů

Grafických návrhů

Neustále hledám nové vizuální inspirace a podněty. A tak si z cest si vozím fotografie a pohlednice. Baví mě graffiti, vzory, dlaždičky… a víno!

Moje dovednosti

Navrhuji grafiku pro malé i velké projekty. Ráda spolupracuji tam, kde je touha po zdokonalení a skoku na další úroveň. Chci vám pomoct tvořit vizuální podobu vašich snů. Nezáleží na tom, jakého jsou rozsahu, ale na vaší představě a vizi.

Za posledních 22 let jsem měla spoustu času se zdokonalovat ve svém oboru. Sleduji aktuální trendy a vzdělávám se tak, abych mohla nabídnout co nejlepší služby. On-line prostřední je v dnešní době velmi proměnlivé a reálný svět není moc pozadu. Nabídnu vám takovou grafiku, která nezastará během čtrnácti dnů, ale naopak vás bude moct provázet, dokud z ní sami nevyrostete.

Miluji cestování. Umožňuje mi nejen pracovní oddech, ale i čerpání inspirace a trendů z celého světa. Fascinuje mě Portugalsko, kde se mísí tradiční dlaždičky s graffiti a street artem. 

Pracuji v kompletní sestavě Adobe a weby tvořím ve WordPressu, nejraději v šabloně Divi.

  • Grafické práce
  • Vizuální komunikace
  • Značka a identita
  • Sazba

Ukažte světu, co ve vás je!

Povězte mi o vašem projektu!