Vyberte stránku

Moje práce

Ráda bych vám představila některé z mých oblíbených projektů.

Pronájem elektrokol a komentované prohlídky

Prague by E-bike

Tento projekt byl v době svého vzniku na hranici mé komfortní zóny. E-shop s rezervacemi a platbou kartou. Největší výzvou se nakonec ukázala rezervace komentovaných prohlídek městem na určitý čas, ke které jsem přizvala externího programátora. 

Web nebyl jedinou součástí zakázky. Proběhla revitalizace loga, konzultace při přípravě focení, tvorba propagačních materiálů i samolepek, které klient používá. 

Obec Poříčany

Naučná stezka obcí

Projekt vznikl ke stému výročí republiky a provází místní i návštěvníky po obci. Panely obsahují vždy informace a historické fotografie vztahující se k místu svého umístění. Na projektu jsem se podílela od první fáze, včetně výběru formátu a výběru podkladů pro zveřejnění.

Procházka minulostí

Logo

Procházka minulostí

Náhled panelu

Procházka minulostí

Realizace

Jednoduché i složitější

Webové prezentace

Květinářství Accacia

One page web

M1 lounge

Web pro pražský klub

Psycholožka Hana Čápová

Prezentace na webu

Ve všech svých projektech kladu důraz na identitu svých klientů. Každý vizuál musí mluvit jejich jazykem, aby byl úspěšný.

Apartmán na horách

U protivného dědy

Takový projekt pro radost. V rámci dlouhodobé spolupráce s klientem vznikla i drobná prezentace jeho apartmánu na horách, který pronajímá. 

Byl to projekt „all inclusive“. Vytvořila jsem logo, nafotila apartmán a vytvořila jednoduchou webovou stránku s plně funkčním rezervačním formulářem. Nakonec vzniklo i vtipné tričko, reklamní tiskoviny a venkovní polepy, aby bylo ubytování snadno k nalezení.

Obec Dolní Břežany

Regionální Informační Centrum

Velmi zajímavý projekt. Navrhovala jsem tabule na obou naučných stezkách, interaktivní prezentaci přímo v informačním centru a různé grafické prvky v expozici (časová osa, panely… atd.). Doporučuji návštěvu unikátního 3D kina s výletem do časů keltů.

Produkce ve spolupráci s REKLAMY RICHTER

Různé realizace

U každé realizace, kterou zde prezentuji jsem stála u zrodu grafické podoby. S některými klienty spolupracuji už velmi dlouhou dobu.

Povězte mi o vašem snu!